Miłością darzymy nie tylko nasze koty, ale również wszystkie pozostałe...

Mam na imię Edyta. I domyślasz się na pewno, że jestem fanką kotów. Prowadzę moją malutką domową hodowlę z olbrzymim zaangażowaniem.
Miło mi powitać Cię na mojej stronie internetowej, która w całości została poświęcona pięknej rasie kotów brytyjskich o umaszczeniu niebieskim, liliowym, kremowym i rudym. Miłością obdarowuje nie tylko moje koty, ale również wszystkie pozostałe.

 

 

Wszystkie kotki są częścią rodziny i nadzorują codzienne życie. W moim domu koty traktowane są w sposób szczególny: towarzyszą nam w codziennych obowiązkach i mają do dyspozycji całą przestrzeń naszego domu. Staram się, aby naszym pupilom niczego nie brakowało do szczęścia. Szczególnie naszej obecności, miłości i czułości jaką staramy się okazywać naszym podopiecznym każdego dnia. Koty potrafią odwzajemnić to uczucie okazując nam swoje przywiązanie i bezgraniczną ufność. Przebywanie w ich towarzystwie daje nam na co dzień wiele radości i sprawia, że każdy dzień spędzony z nimi staje się wyjątkowy.

W moim domu zwierzęta gościły od najmłodszych lat mojego życia, czasem znalezione lub porzucone. Hodowla kotów rasowych to moja pasja wynikająca z wielkiej miłości do zwierząt. Decydując się na kota brytyjskiego możemy być pewni, że to jedna z najlepszych decyzji w życiu...

Moje wszystkie koty i kocięta są zdrowe, zadbane, regularnie szczepione, odrobaczone i mają przeprowadzone badania pod względem FIV I FELV z wynikiem ujemnym. Opiekę medyczną nad moimi kotami sprawuje renomowana weterynarz specjalista chorób psów i kotów: lek.wet. Lucyna Kozikowska (Chrzanów ul. Mydlana 51, tel. 032 62 339 50) www.namydlanej.pl

 

Moja hodowla o przydomku EASY BELLA zarejestrowana jest w Krakowskim Klubie Felinologicznym zrzeszonym w Federacji Felinologicznej FELIS POLONIA (FPL) pod patronatem Federation International Feline (FIFE).
Wspieram akcje rasowy rodowodowy.


 

 

Kot jest nie jest tylko wspaniałym towarzyszem, daje nam poczucie spokoju, relaksu, odpręża. Motywuje do działania i wpływa korzystnie na samopoczucie.

To wręcz niesamowite, jak przebywanie w towarzystwie kota pomaga pozbyć się negatywnych emocji i zniwelować stres, który towarzyszy każdemu z nas.
Nasza hodowla należy do Klubu Hodowców BRI CAT CLUB www.bricatclub.pl.

Hodowla Kotów Brytyjskich - Easy Bella*PL
Edyta Wesołowska

Chrzanów, woj. małopolskie

tel. + 48. 695 507 428
email:  wesolowska.edyta@gmail.com